Smotre folklora

Ovo je odeljak za sve ljubitelje folklora. Naša agencija je već godinama pokrovitelj, sad već tradicionalnog festivala folklora u malom mestu Pefkohori, na grčkom poluostrvu Halkidiki. Do ove godine ugostili smo preko 180 folklornih ansambala iz naše zemlje i inostranstva, koja su na ovoj internacionalnoj smotri predstavila svoje igračke i pevačke programe.


Osim društava iz Srbije, na festivalu su učestvovala i društva iz: Rusije, Ukrajine, Mađarske, Slovenije, Hrvatske, BiH, Crne Gore…


Festival se svake godine održava u dva termina – u maju i oktobru. Boravak učesnika u Grčkoj je u trajanju od šest dana, od kojih je jedan dan rezervisan za nastup, a ostali dani se provode u odmoru i druženju sa kolegama iz drugih folklornih društava.


Agencija “Turisttrade” fakultativno vodi učesnike na izlete na Svetu Goru i Hilandarski metoh, Meteore, u Solun, na krstarenje Toroneosom i u Vodeni park.


Za sve informacije vezane za koncertne nastupe društava kontaktirati:


– direktora festivala, g. Branka Mastilovića


tel: 063/8326732 ili putem e-maila: bramas@eunet.rs


– agenciju Turisttrade


tel: 011/2443687 ili putem e-maila: office@turisttrade.com

418975_151624124955432_1934091400_n
420660_151646444953200_1256705608_n
421865_151610891623422_9245827_n
426889_151618351622676_1978413864_n
429153_151648051619706_1425593709_n
10345774_555348991249608_1935964881487722608_n
10345777_558345820949925_5102143347109916436_n
422243_151644378286740_915885312_n
11392936_781883911929447_6091256300022813414_n
429445_151644741620037_937745946_n
Folklor 2016 1
Folklor 2016 2
Folklor 2016 3
Folklor 2016 4
Folklor 2016 5
Folklor 2016 6
+ 2003

April – Maj 2003.
1. “MLADOST”, Elemir
2. “BRANKO RADIČEVIĆ”, Novi Banovci
3. “OPLENAC”, Topola
4. “BUDISAVA”, Budisava
5. “VOJVODA JANKO KATIĆ”, Mladenovac
6. “FAP”, Priboj
7. “ŽELJEZNIČAR”, Kraljevo
8. “NADA SIMOVIĆ”, Mojsinje
9. “DOM KULTURE”, Sivac
10. “STEVAN ŠTRBAC”, Vrčin
11. “BANAĆANKA”, Bela Crkva
12. “ZLATIBOR”, Čajetina
13. “DOM OMLADINE”, Velika Plana
14. “RADIVOJ ĆIRPANOV”, Čurug
15. “SOKO”, Sokobanja
16. “MLADOST”, Čenej
17. “MLADOST”, Alibunar
18. DK “3. OKTOBAR”, Banatsko Novo Selo
19. “KARADŽIĆ”, Loznica
20. “JOVAN AĆIMAC”, Kumane
21. “MRAMORAK”, Mramorak
22. “VUKAŠIN VULE JEVTIĆ”, Ribare
23. “ELEKTROPORCELAN”, Aranđelovac
24. “MLADOST”, Velika Greda
25. “GROZD”, Vršac
26. “VRANIĆ”, Vranić
27. “MILAN AJVAZ”, Srpski Krstur
28. “KOSOVSKI BOŽUR”, Kosovska Mitrovica

Oktobar 2003.
29. “STEVAN KNIĆANIN”, Knić
30. “TISA”, Kanjiža
31. DOM KULTURE, Starčevo
32. “SVETOZAR MARKOVIĆ”, Obrovac
33. “IZVOR”, Vrnjačka Banja
34. “VIKENTIJE PETROVIĆ BOKALUC”, Torak
35. DK “3. OKTOBAR”, Banatsko Novo Selo
36. “AGROŽIV”, Vladimirovac
37. “RADE VILOTIJEVIĆ”, Ratina
38. “MLADOST”, Odžaci
39. “PRVA PETOLETKA”, Trstenik
40. “CRNA GORA”, Podgorica

+ 2004

Pefkohori 2004.
April – Maj 2004.
1. “POLUNYCHKA”, Lvov, Ukrajina
2. OŠ “ĐURA FILIPOVIĆ”, Pločica
3. “POLET”, Padež
4. “TURIJA”, Turija
5. OŠ “UGRIN BRANKOVIĆ”, Neresnica
6. “RADICA RANKOVIĆ”, Lozovik
7. “ŽELEZNIČAR”, Kraljevo
8. “KOLO”, Požega
9. “BRATSTVO”, Martonoš
10. “VESELI BANAĆANI”, Zrenjanin
11. “ABRAŠEVIĆ”, Banja Koviljača
12. “ALEKSANDROVO”, Subotica
13. “BUNJEVAČKI KULTURNI CENTAR”, Tavankut
14. MKC “NEPKÖR”, Subotica
15. “BOŽUR”, Zvezdan
16. “MLADOST”, Oplanići
17. “MLADOST”, Pecka
18. DK “3. OKTOBAR”, Banatsko Novo Selo
19. “KARADŽIĆ”, Loznica
20. “JOVAN AĆIMAC”, Kumane
21. “MRAMORAK”, Mramorak
22. “PRVA PETOLETKA”, Trstenik
23. “FILIP VIŠNJIĆ”, Rača
24. “KRAJINA”, Beograd
25. “MOKRO”, Pale (RS)
26. “Sv. PANTELEJMON”, Han Pijesak, RS

Oktobar 2004.
27. “GOLUBINCI”, Golubinci
28. “RADE VILOTIJEVIĆ”, Ratina
29. “AGROŽIV”, Vladimirovac
30. “MOKRA GORA”, Zubin Potok
31. “MARIJA BURSAĆ”, Banatsko Veliko Selo
32. “PETAR I KARAĐORĐEVIĆ – M.”, Mrkonjić Grad, RS
33. “SOKO”, Sokobanja
34. “NOVA VAROŠ”, Nova Varoš
35. “ĐURA JAKŠIĆ”, Sumrakovac
36. “BOGOVINA”, Bogovina

+ 2005

Maj 2005.
1. OŠ “14. OKTOBAR”, Draginac
2. “KARADŽIĆ”, Loznica
3. “LUCEAFĂRUL”, Vršac
4. “MLADOST”, Alibunar
5. “IVANOVO 1868”, Ivanovo
6. DK “3. OKTOBAR”, Banatsko Novo Selo
7. “DIŠA ĐURĐEVIĆ”, Vreoci
8. “IZVOR”, Vrnjačka Banja
9. “MLADOST”, Nova Pazova
10. “POLUNYCHKA”, Lviv, Ukraine
11. “ABRAŠEVIĆ”, Banja Koviljača
12. “GÖDÖLLÕ TÁNCEGYÜTTES”, Gödöllõ, HU
13. “ELEKTROPORCELAN”, Aranđelovac
14. “MILAN AJVAZ”, Srpski Krstur
15. “ĐOKA PAVLOVIĆ”, Beograd
16. OŠ “UGRIN BRANKOVIĆ”, Neresnica
17. “STEVAN ŠTRBAC”, Vrčin
18. Kulturno-informativni centar, Bela Palanka
19. “GOLUBINCI”, Golubinci

Oktobar 2005.
20. “JOVAN AĆIMAC”, Kumane
21. “BOGOVINA”, Bogovina
22. “BOŽUR”, Zvezdan
23. OŠ “JAN KOLAR”, Selenča
24. “DRAGAN ŽIVADINOVIĆ”, Mali Izvor
25. “ĐURA JAKŠIĆ”, Sumrakovac
26. “MARIJA BURSAĆ”, Banatsko Veliko Selo
27. “PAJA MARGANOVIĆ”, Deliblato
28. “SVETOZAR MARKOVIĆ”, Medveđa
29. “ČIVIJA”, Šabac

+ 2006

Maj 2006.
1. OŠ “MOKRO”, Pale, RS
2. “HAJDUK STANKO”, Šabac
3. “BANAĆANKA”, Bela Crkva
4. “LUCEAFĂRUL”, Vršac
5. “KRAJIŠNICI S’ FRUŠKE GORE”, Beočin
6. DK “3. OKTOBAR”, Banatsko Novo Selo
7. “KARADŽIĆ”, Loznica
8. “AGROŽIV”, Vladimirovac
9. KD “BRDO”, Kranj, Slovenia
10. “RADICA RANKOVIĆ”, Lozovik
11. “POLUNYCHKA”, Lviv, Ukraine
12. “LOLA”, Ada
13. “MLADOST”, Elemir
14. “LENSOVIET P.O.C”, St. Petersburg, Russia
15. “ELEKTROPORCELAN”, Arandjelovac
16. “RUDAR”, Rudovci
17. “VINČA”, Vinča
18. “PETROVAC”, Petrovac na Mlavi
19. “SENKO RAŠLJANIN”, Novi Pazar
20. “ALEKSANDROVO”, Aleksandrovo
21. “RAVNICA”, Mala Bosna

Oktobar 2006.
22. “ABRAŠEVIĆ”, Kragujevac
23. “BOŠKO JUGOVIĆ”, Bošnjane
24. “DRAGIŠA PETKOVIĆ GILE”, Kamenare
25. “KAONIČKI IZVORI”, Kaonik
26. “KOLO”, Požega
27. “20. OKTOBAR”, Novi Beograd
28. DK “NOVA VAROŠ”, Nova Varoš
29. KDU “DUGA”, Berane
30. “AGROŽIV”, Vladimirovac
31. “KOLO”, Berane
32. DK “3. OKTOBAR”, Banatsko Novo Selo

+ 2007

Maj 2007.
1. ”NIKOLA TESLA” , Beograd
2. “DOM OMLADINE”, Velika Plana
3. ”ZHURAVLENOK”, Sankt Petersburg, Russia
4. “FAP”, Priboj
5. ”RADICA RANKOVIĆ” , Lozovik
6. ”POLUNYCHKA” , Lviv, Ukraine
7. ”O.Š. VUK KARADŽIĆ” , Knić
8. ”DK 3.OKTOBAR” , Banatsko Novo Selo
9. ”KARADŽIĆ” , Loznica
10. ”DOM OMLADINE” , Banatski Brestovac
11. “AGROŽIV”, Vladimirovac
12. ”O.Š. ĐURA FILIPOVIĆ” , Pločica
13. ”SONECHKO” , Lviv, Ukraine
14. ”ABRAŠEVIĆ” , Banja Koviljača
15. ”ALEKSANDROVO” , Aleksandrovo
16. ”IZVOR” , Vrnjačka Banja
17. ”RUDAR” , Rudovci
18. ”PETROVAC” , Petrovac na Mlavi
19. ”STEVAN V.KAĆANSKI – BARD” , Srbobran
Septembar 2007.
20. ”LIPOVAC” ,Generalski Stol, Croatia
21. ”ĐOKA PAVLOVIĆ” , Beograd
22. ”VUK KARADŽIĆ” , Temerin
23. ”KAONIČKI IZVORI” , Kaonik
24. ”BANAT” , Novi Bečej
25. CENTAR ZA KULTURU , Kučevo

+ 2008

Maj 2008.
1. ”ILIJA KIŠIĆ”, Zelenika, Montenegro
2. “DIŠA ĐORĐEVIĆ”, Vreoci
3. ”VESELI BANAĆANI” , Zrenjanin
4. ”RADISLAV NIKČEVIĆ” , Miloševo
5. “LALA”, Lok
6. ”MILOJE POPOVIĆ- ĐAK” , Kusadak
7. ”SVETA PETKA” , Smed.Palanka
8. ”DOM KULTURE” , Knjaževac
9. ”BRANKO RADIČEVIĆ” , Erdevik
10. ”SLAVUTYCH” ,Slavutych, Ukraine
11. OŠ ”UGRIN BRANKOVIĆ’ , Neresnica
12. “RADICA RANKOVIĆ”, Lozovik
13. ”MLADOST” , Alibunar
14. ”VENAC” , Izbište
15. ”FAP” , Priboj
16. ”RADOST”, Harkov, Ukraine
17. ”POLUNYCHKA” , Lviv, Ukraine
18. ”DOM OMLADINE” , Velika Plana
19. ”KARADŽIĆ” , Loznica
20. ”STEVAN ŠTRBAC”, Vrčin
21. DK ”3.OKTOBAR” , Banatsko Novo selo
22. ”NIKOLA TESLA” , Beograd
23. ”DOBOJ”, Doboj, RS (BiH)
24. “PARASOLKI”,Slavutych,Ukraine
Septembar 2008.
26. CENTAR ZA KULTURU, Kučevo
27. OŠ“UGRIN BRANKOVIĆ”,Ševica
28. “ĐOKA PAVLOVIĆ”,Beograd
29. “VUK KARADŽIĆ”,Temerin
30. “HEROJ JANKO ČMELIK”,Stara Pazova
31. “MLADEN STOJANOVIĆ”,Prijedor,RS (BiH)
32. “ARION”, Maršić
33. “ČIGRA”, Kragujevac
34. “ABRAŠEVIĆ”,Valjevo
35.Orkestar “NOVI BEOGRAD”, N. Beograd

+ 2009

Maj 2009.
1. “MILOJE POPOVIĆ – ĐAK”, Kusadak
2. “DOM OMLADINE“, Velika Plana
3. “KRIS”, Sankt Petersburg, Russia
4. “DOBOJ”, Doboj
5. “RADICA RANKOVIĆ”, Lozovik
6. “POLUNYCHKA”, Lviv, Ukraine
7. “DOM KULTURE“, Knjaževac
8. “BOŽUR”, Zvezdan
9. “KARADŽIĆ”, Loznica
10. “SVETA PETKA”, Smederevska Palanka
11. “STARI GRAD LUKAVEC”,V. Gorica, Croatia
12. “DUKAT”, Stara Pazova
13. “SONECHKO”, Lviv, Ukraine
14. “VINČA”, Vinča
15. “VUK KARADŽIĆ”, Osipaonica
16. “FRULA”, Brus
17. “MILAN AJVAZ”, Srpski Krstur
19. “VUK KARADŽIĆ”, Sanad
20. “SVETI SAVA”, Kanjiža
21. “BANAT”, Novi Kneževac

Septembar 2009.
22. “STEVAN SINĐELIĆ”, Svilajnac
23. “STEVAN SINĐELIĆ”, Veliki Popović
24. “RASINA”, Veliki Kupci
25. “NOVI BEOGRAD”, orchestra from N. Bgd

+ 2010

Maj 2010.
1. “SONECHKO”, Lviv, Ukraine

2. “RADOST“, Harkov, Ukraine

3. “SIYANIE”, Harkov, Ukraine

4.“PRELO”, Beograd

5. “SVETA PETKA”, Smederevska Palanka

6. “PRAMIENOK”, Selenča

7. “DOBOJ“, Doboj,RS,BiH

8. “PALLINI”, Pefkohori, Greece

Septembar 2010.
10. “HEROJ JANKO ČMELIK“, Stara Pazova

11. “GALEB“, Beograd

12. “GERASIM VUJIĆ“, Konjuh

13. “NOVI BEOGRAD“, orchestra from N. Bgd

14. “VILA“, Novi Sad

15. “LIM“, Berane, Montenegro

+ 2011

Maj 2011.
1. “PALLINI”, Pefkohori, Greece

2. “POLUNYCHKA“, Lviv, Ukraine

3. “JAN KOLAR”, Selenča

4. “BON VOYAGE”, Belaya Tserkov, Ukraine

5. “SVETA PETKA”, Smederevska Palanka

6. “ROSS”, Belaya Tserkov, Ukraine

7. “VESELYJ SONYAKH“, Belaya Tserkov, Ukraine

8. “DOBOJ”, Doboj, Serbian Republic of BiH

Septembar 2011.
9. “STEVAN SINĐELIĆ“, Svilajnac

10. “BANJANSKI IZVORI“, Banjani

11. “BOR“, Bor

12. “GALEB“, Beograd

13. “RAMADAN ŠARKIĆ“,Tuzi, Montenegro

14. “NOVI BEOGRAD“, orchestra from N. Bgd

+ 2012

Maj 2012.
1. “PALLINI”, Pefkohori, Greece
2. “SVETA PETKA”, Smederevska Palanka
3. “BON VOYAGE”, Belaya Tserkov, Ukraine
4. “MAXIMUM”, Volodarka, Ukraine
5. “RADICA RANKOVIĆ”, Lozovik
6. “POLUNYCHKA”, Lviv, Ukraine
7. “SIYANIE”, Harkov, Ukraine
8. “RADOST-ISTOK”, Harkov, Ukraine
9. “EKSPRESSIA-ISTOK”, Harkov, Ukraine
10. “ČIGRA”, Pančevo
11. “STEVAN KNIĆANIN”, Knić
Septembar 2012.
12. “PALLINI”, Pefkohori, Greece
13. “NOVI BEOGRAD”, orchestra from N.Bgd
14. “GALEB”, Beograd
15. “KLASY”, Stara Pazova

+ 2013

Maj 2013.
1. “KASSANDRAS”, Pefkohori, Greece
2. “SIYANIE”, Harkov, Ukraine
3. AD“NOVI BEOGRAD-VTS”, Novi Beograd
4. “RADOST-ISTOK”, Harkov, Ukraine
5.”SVETA PETKA”,Smederevska Palanka
6. “VDOKHNOVYENIYE”, Harkov, Ukraine
7.”BATAJNICA”, Batajnica
8.DK ”3. OKTOBAR”, Banatsko Novo Selo
9. “MLADOST”, Medveđa,RS (BiH)
Septembar 2013.
10. “KASSANDRAS”, Pefkohori, Greece
11.”SVETA PETKA”,Smederevska Palanka
12.”BON VOYAGE”,Belaya Tserkov,Ukraine
13.”NOVI BEOGRAD”,tamburin duet
14.”BARVY”,Khrystynivka,Ukraine
15. “SKVYRIANOCHKA”,Skvyra , Ukraine
16.”PRELO”, Slanci i Veliko Selo
17. “ANDRIJEVICA”,Andrijevica, Montenegro
18. “DEM”, Kranj, Slovenija
19.”STEVAN SINĐELIĆ” ,CK Svilajnac
20. “KOLO”, Berane, Montenegro

+ 2014

Maj 2014.
1. “KASSANDRAS”, Pefkohori, Greece
2.”SVETA PETKA”,Smederevska Palanka
3. “POLUNYCHKA”, Lviv, Ukraine
4. “SIYANIE”, Harkov, Ukraine
5. “RADOST-ISTOK”,Harkov, Ukraine
6. DK ”3. OKTOBAR”, Banatsko Novo Selo
7.”RAS”, Novi Pazar
8.”ARISTOTELES”, Nea Nikomidia,Greece
Septembar 2014.
9. “KASSANDRAS”, Pefkohori, Greece
10.“NOVI BEOGRAD”, orchestra from N. Bgd
11.”SVETA PETKA”,Smederevska Palanka
12.”PRELO”, Slanci i Veliko Selo
13.“MLADOST”,Elemir
14.CK”VELJKO DUGOŠEVIĆ”,Kučevo

+ 2015

Maj 2015.
1. “KASSANDRAS”, Pefkohori, Greece
2. “POLUNYCHKA”, Lviv, Ukraine
3. “RADOST-ISTOK”,Harkov, Ukraine
4.”RAS”, Novi Pazar
5.”KOLOVIT”, Gradiška,RS (BiH)
Septembar 2015.
6. “KASSANDRAS”, Pefkohori, Greece
7.”BAMBI”,Beč,Austria
8.“NOVI BEOGRAD”,tamburin duet
9.”KARADŽIĆ”, Loznica, FA J.Lešnica
10.“PUŠĆA”,Donja Pušća,Croatia
11.”JABLANOVEC”,Donja Bistra,Croatia

+ 2016

Septembar 2016.
1. “KASSANDRAS”, Pefkohori, Greece
2. ”KOLO”, Berane,Montenegro
3. “NOVI BEOGRAD”,tamburin duet, Serbia
4.  OOP ”DONJA JASENICA”, Smederevska Palanka, Serbia
5. “HOREFTIKI OMADA”, Pefkohori, Greece
6. ”RITMIKA”, Blagovgrad, Bulgaria
7. ”EKPOLITISTIKOS SILOGOS”, Haniotis Metiki, Greece

Pefkohori apartmani

pefkohori2306

Vrasna apartmani

vrasna2106

Asprovalta apartmani

asprovalta23

Tasos apartmani

tasos2106

Zakintos apartmani

zakintos 0

Polihrono apartmani

polihrono 0

Lefkada apartmani

lefkada1906

Leptokarija apartmani

leptokarija 15

Nei Pori apartmani

nei pori 0

TURISTTRADE d.o.o.

Golsvordijeva 34, Beograd

Tel/fax: +381 11 2454 499

Tel/fax: +381 11 2455 600

Tel/fax: +381 11 2443 687

Tel/fax: +381 11 3085 937

Tel/fax: +381 11 4080 185